Bi kaç sitem için hazırladığım Tanıtım yazısı

Merhaba arkadaşlar bugün size sitelerimden bazılarını tanıtmak istiyorum. Teoman, karabasan, Flash Oyun Sitemizi tanıtmak istiyorum. Teoman bildiğiniz gibi Türk rock müziğinin önce gelen isimlerinde biridir. Şarkılarını dinlemediyseniz ilk albümünden başlayarak hepsini dinlemenizi tavsiye ediyorum. Flash Oyunlar ise swf uzantılı olarak hazırlanmış internet ortamında tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz küçük ama eğlenceli oyunlardır. Korku ise bazıları için adeta bir tutku olmuştur. Korkmak için geceleyin dolaşırlar. Bir kaç korku filmi alıp onu izlerler. Geceleyin ışıkları kapatıp ses sisteminizi de ayarlayıp kocaman ekranlı televizyonunuzun karşısına geçip testere serisini zilemek kadar zevkli ve adrenalin yapan şey var mıdır acaba 🙂 Şimdi sizleri fazla da sıkmadan sitelerimi tanıtmaya geçmek istiyorum.

İlk tanıtmak istediğim site Flash Oyun Sitem. Adresi. www.flashoyunsitesi.com Sitede çocuklar için hazırlanmış macera oyunları nı oynayabilir Oyun oyna mak neymiş oyun sitesi nde keyfini çıkarabilirsiniz. Flash Oyun Sitesi diyince ilk aklınıza gelen site olmalı diyorum. Oyun severler için birebir. Küçük kardeşiniz de varsa bu siteyi açın kardeşiniz çocukluğunu doya doya yaşasın. Oyun oynasın eğlensin oyun eğlenirken hem öğrensin hemde iyi vakit geçirsin. Flash Oyun oynamak size büyük eğlence verecek.

Korkudan hoşlananlar için diğer tanıtmak isdeğim site Karabasan.net. Karabasan geceleri bizi sıkıştıran doğa üstü varlıktır. Geceleri ağır basması olarakta tanımlayabiliriz. Uyanmak istersiniz uyanamazsınız üzerinizde bi yük vardır sanki elinizi kolunuzu hareket ettiremiyor gibi olursunuz. Hepimiz korkarız böyle bir şeyin olmasında. Sitede Garip olaylar korkunç resimler doğa üstü ne varsa bulabileceğiniz gibi gerçek hayatta yaşanmış korkunç hikayeleri de okuyabilirsiniz. Korku filmi seviyorsanız bu siteyide seveceğinize emin olabilirsiniz. Sitemize ödellikle gece bide yalnızken girmemeinizi şiddetle tavsşye ediyoruz. Yoksa kafayı bozarsanız biz sorumlu değiliz 😀 Korkmak istiyorsanız gelin.

Geçelim Rock Müziğin Yaşayan Kralının sitesine. Teoman Fan Club. Teoman hayranları mutlaka www.teomanforum.com a takılmalısınız. Resmi sitesinden bile iyi olan TEOMAN FORUM gerek teoman şarkıları gerekse de resimli Şiirlerle sizin duygusal yönünüzü öne çıkaracak. Teoman‘ın en çok hangi şarkısını seviyorsunuz. Ben bu ara kelimeler şarkısını çok dinliyorum. insanlık halleri albümünü yani teoman 2009 albümünü de beklemekyeyim. Şarkılarının yine çok güzel olacağını biliyorum. Uzun zaman oldu çıkması sürekli de ertelenmekte. Ama çıkında müzik listelerinde ilk sıralardan inmeyecektir.

Bugün tanıdıttığımız siteler:

Sitelerimize bekleriz. İyi eğlenceler sağlıcakla kalınız. İnternette dolaşırken kaliteli siteler arıyorsanız sitelerime sizleri de beklerim. İnternette dolaşırken bu sitelkere bi kaç tık ötede olduğunuzu unutmayınız.

153 total views, no views today

Sitelerimin hepsine en baştan…

Merhabalar. Uzun süre yoktum. Kendi sitelerimden de uzak kaldım. Sunucumun harddiskinde fiziksel bir sorun oluşmuş. Bu yüzden çalışmamış. Veri kurtarma ya gönderdik. 235 Tl vermeme rağmen düzeltilemedi. Bugün Çocu siteyi en baştan kurdum. TeomanForumun yedeği vardı. Kasım ayından kalma. Onu kurabildim.

Sunucu firmamla halbuki ilk konuşmamızda yedekler başka yere alınacak diye konuşmuştuk. Ama sözlerinde durmadılar. Yedekler aynı harddiske alınıyormuş. Ne işe yarar bilmiyorum.

Şimdi herşey en baştan. Biraz can sıkıcı ama daha iyisini yapmaya çalışacağım.

113 total views, 2 views today